Varés & Asociados | Adwokaci w Hiszpanii | Abogados en Polonia

Komunikacja, skuteczność, cena. Twoi adwokaci w Hiszpanii.

Varés & Asociados jest kancelarią prawną specjalizującą się w obsłudze klientów biznesowych i indywidualnych, ze szczególnym uwzględnieniem spraw będących przedmiotem współpracy polsko-hiszpańskiej.   

 

Naszą pracę cechuje rzetelność, terminowość, indywidualne podejście do każdego Klienta, pełne zrozumienie Jego potrzeb i celów, jak również pełna dyspozycyjność. Dlatego przyjeliśmy schemat pracy oparty na 3 zasadach:

 

  • Komunikacji. Doradztwo 24h przez 365 dni w roku, przez prawników, których ojczystym językiem jest język klienta.
  • Skuteczności. Adwokaci z wieloletnim doświadczeniem w swoich dziedzinach. Proponujemy optymalne rozwiązania i efektywne działania.
  • Cenie. Ścisła kontrola kosztów stałych pozwala nam zaoferować konkurencyjne ceny. Stosujemy politykę pełnej przejrzystości w obliczaniu naszych opłat.

 

Nasi prawnicy mają uprawnienia do występowania przed Sądami w Hiszpanii, i działają zazwyczaj w takich miastach jak: Madryt, Barcelona, Bilbao, Walencja, Sewilla, Malaga, Saragossa, La Coruña, Caceres, działają także na Wyspach Kanaryjskich, Wyspach Balearskich oraz w wielu innych, mniejszy miastach na terenie Hiszpanii.

 

Varés & Asociados. Komunikacja, skuteczność, cena. Twoi adwokaci w Hiszpanii.