uslugi dla polskich obywateli w Hiszpanii

Usługi prawnicze dla polskich obywateli w Hiszpanii.

Varés & Asociados jest kancelarią prawną referencyjną w obsłudze prawnej Polaków w Hiszpanii.

 

Przez ostatnie trzy dekady znacząco zacieśniły się relacje pomiędzy polskimi, a hiszpańskimi obywatelami. Objawia się to między innymi we wzroście liczby mieszanych małżeństw hiszpańsko-polskich, liczbie Hiszpanów mieszkających w Polsce i Polaków mieszkających w Hiszpanii. Wiele z tych osób silnie wiąże swoje życie z krajem zamieszkania kupując nieruchomości. Zazwyczaj bariery językowe i bariery związane z odmiennością systemów prawnych nie powodują trudności. Gdy jednak pojawiają się problemy, ważne by mieć wsparcie prawne zaufanych osób w rodzimym języku.

Prawo Cywilne.

Doradzamy i oferujemy pomoc prawną we wszelkich sprawach związanych z prawem rodzinnym i opiekuńczym (rozwód, separacja, prawo do sprawowania opieki nad dzieckiem, pozwy o ustalenie ojcostwa, alimenty itd.), prawem spadkowym (spadkobranie ustawowe, testamenty itd.)

 

Więcej o naszych usługach w dziedzinie Prawa Cywilnego.

 

Prawo Karne.

Zajmujemy się kwestiami związanymi z przestępstwami gospodarczymi, oszustwami i malwersacjami, bankructwami, wypadkami drogowymi, oraz całym szeregiem spraw związanych z prawem karnym.

 

Więcej o naszych usługach w dziedzinie Prawa Karnego.

 

Komunikacja, skuteczność, cena. Twoi adwokaci w Hiszpanii.