Adwokaci w Hiszpanii - Kancelaria Varés & Asociados

Varés & Asociados jest to kancelaria adwokacka specjalizującą się w sprawach polsko-hiszpańskich. Od 2004 roku świadczymy usługi prawne na wysokim poziomie osobom fizycznym i prawnym związanym z Hiszpanią. Jesteśmy otwarci na usługi dla firm w zakresie stałej obsługi prawnika, jak też udzielamy pomocy doraźnej. Działamy zazwyczaj we wszystkich miastach Hiszpanii i Polski. Opieramy naszą działalność na trzech zasadach: płynnej i ciągłej komunikacji z klientem, wysokim stopniu efektywności, znakomitym stosunku między jakością a ceną.

Z naszego wsparcia mogą skorzystać klienci indywidualni i biznesowi w wielu obszarach ustawodawczych, w tym w zakresie prawa rodzinnego i opiekuńczego, nieruchomości, czy karnego. Adwokat polsko-hiszpański udziela porad w zaistniałej sytuacji, a także podejmuje się sporządzenia stosownych opinii oraz przygotowania właściwej dokumentacji. Ponadto reprezentuje Klientów przed sądami i organami administracyjnymi w Polsce oraz w Hiszpanii. W celu omówienia problemu prosimy o umówienie wizyty w naszej kancelarii bądź przekazanie informacji drogą mailową.

Nasza kancelaria

Ośmiu wyspecjalizowanych prawników do Państwa dyspozycji. Kancelaria Varés & Asociados zatrudnia adwokatów posiadających uprawnienia do reprezentowania osób fizycznych i prawnych w Hiszpanii, na Wyspach Kanaryjskich oraz na Wyspach Balearskich.

Osoby fizyczne

Prawo cywilne, karne i międzynarodowe. Oferujemy pomoc w sprawach związanych z prawem rodzinnym i opiekuńczym, ustawodawstwem w zakresie nieruchomości, hipotek i spadków. Reprezentujemy klientów także w postępowaniu karnym.

Osoby prawne

Prawo handlowe, spółek, podatkowe. Zapewniamy wsparcie adwokata dla przedsiębiorców. Nasza kancelaria proponuje obsługę stałą w wyznaczonym zakresie oraz udziela doraźnej pomocy. Obsługujemy klientów w języku polskim, hiszpańskim i angielskim.